Idealne miejsce na odpoczynek z dziećmi. Zadbane pokoje, piękna bawialnia i plac zabaw. Do dyspozycji rodziców łózka turystyczne, wanienki, krzesełka do karmienia. Zaangażowani i sympatyczni właściciele. Bardzo polecam :)

Katarzyna Herniczek

Lokalny przewodnik

Bardzo dobre miejsce do rodzinnego wyjazdu. Zaplecze dla dzieci jakiego nigdzie w Polsce nie widziałem.

Rafał Olejnik

Lokalny przewodnik

Wspaniale miejsce dla rodzin z dziećmi.

Magdalena Grochowska

Lokalny przewodnik

Świetne miejsce dla rodzin z dziećmi. Jest tam wszystko czego potrzeba do komfortowego pobytu z dziećmi. Duży i zadbany plac zabaw na zewnątrz jak i wewnątrz budynku. Gorąco polecam.

Łukasz Poloczek

Lokalny przewodnik

Wspaniałe, rodzinne miejsce. Dobrze wyposażony pensjonat pod kątem dzieci. Super plac i sala zabaw. Z okien widok na morze :) Przyjeżdżamy tu od kilku lat i zawsze jesteśmy zadowoleni :)

Magdalena Rutkowska

Lokalny przewodnik

Rewelacja pod każdym względem, brakuje słów, by wymienić wszystkie plusy a minusów brak, polecam polecam polecam, jeszcze tu wrócimy

 

 

Anna Przezdziak

Fantastyczna miejscówka zwłaszcza dla rodzin z małymi dziećmi z uwagi na gigantyczny wręcz płac zabaw( zarówno w środku jak i na zewnątrz ). Właściciel bardzo miły i pomocny. Obiekt duży i czysty. Dwie kuchnie gdzie można przygotować sobie jedzenie.

Mariusz Kuper

Lokalny Przewodnik

Super dom wypoczynkowy, lokalizacja znakomita, niedaleko do plaży jak i do sklepu. Bardzo duży plac zabaw dla dzieci zaopatrzony w różne zabawki, do tego sala zabaw. Polecam

 

 

Łukasz Goleniec

Lokalny przewodnik